Estonian RP Server | 0.2X
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Estonian RolePlay Forum
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
IP MUUTUS: 80.79.113.52:7777
Vaba Teema all on küsitlus paluks vastata!

 

 Unbani avaldus: Antonio Cupetti

Go down 
AutorTeade
Kevvu




Postituste Arv : 1
Liitumisaeg : 30/07/2010
Vanus : 33
Asukoht : Harjumaa .

Unbani avaldus: Antonio Cupetti Empty
PostitaminePealkiri: Unbani avaldus: Antonio Cupetti   Unbani avaldus: Antonio Cupetti Empty30.07.10 1:26

IC nimi: Antonio_Cupetti

Aeg/kuupäev millal banni saite: 29. Juuli 2010 Kell: 14.26

Mille eest banni saite: Ma töötasin politseis, kõik oli tore nii ja naa . Sõitsin LSPD Jaoskonna ette ja siis järsku tuli ühe politsei auto seest mees nimega Mike Cross . Ta võttis Relva (Shotguni) ja siis hakkas mind laskma sellega (Minu arust on selle nimi DM ehk DeathMatch ja see on NRP) ning seejärel ei andnud mina alla ja hakkasin teda samuti laskma (Ainult D.Eaglega) . Tulevahetuses sain võidu mina (Ehk, mina tapsin ta ära) ja siis sain Adminilt BANi . REASON: Oma töökaaslase tapmine . Seega, minu vastuväide: Tema alustas DM ehk NRP, seega oleks pidanud saama tema BANi .

Mis oli admini nimi kes teid bannis: Kahjuks mul ei jäänud tema nimi meelde, kuid minu arust oli ta vist politseist .

Kas sul on olnud ka teisi nimesid, kui jah, siis millised? Selles serveris mitte .

Miks peaksime sind unbannima? Kuna see mis toimus, oli suur arusaamatus, minu vastu . Ja palun pange mulle Unban . Ja järgmine kord olen ausalt targem (Ehk targem jätab järele), seega palun, UNBAN mulle. Suurte Ootusdega Antonio .

Kas teid on varem serveris bännitud ? Kui jah siis miks ? : Kahjuks ei ole ma saanud BANi kuna ma ei ole tavaliselt selline NRP kutt .
Tagasi üles Go down
 
Unbani avaldus: Antonio Cupetti
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Unban avaldus .
» Tööle asumis ankeet!

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Estonian RP Server | 0.2X :: Estonian RP Server | 0.2X :: Unbännimine-
Hüppa: